середа, 23 січня 2013 р.

Щиросердечне визнання "широко відомого у вузьких колах" апологета імперського мислення

В якості преамбули скажу наступне:
в моєму розумінні українці/росіяни, а також хахли/москалі-кацапи -
це абсолютно дві різні категорії з різними характеристиками.
Серед українців/росіян маю чимало друзів та добрих знайомих.
З другою категорією намагаюся взагалі не спілкуватися.

Під сабджем маю наувазі знамениту "Лекцію для ФСБ" Віктора Єфімова. Слухати/дивитися/думати a must.
Як на мій погляд, дана 2-хгодинна лекція описує основні правила та механізми глобального, чи, як каже лектор, "наддержавного" управління і прекрасно вичищає мозок від імперсько-шовіністичної брєдятіни.
--------------------------------------------------------
Про що цей відеоролик: чувак інформативно і в доступній формі доносить до рашинських тайняків методологію та механізми т. зв. "наддержавного глобально-матричного управління". Мабуть, щоби, стаючи потім кротами та п'ятиколонщиками в інших країнах, знали як діяти і "куди бігти" при виникненні тих, чи інших ситуацій 8-).
---------------------------------------------------------
Віктор Алєксєіч - чувак недурний, погодьтеся (хоча в останній чверті відеоролика, десь після 80-ї хвилини несе повну ахінею а-ля пізній зомбі-треш-хоррор Лєонід Ільїч. Але особисто я гадаю, що так і задумано). Колишній махровий партократ (секретар Ленінградського міськкому КПСС), проте далеко не самодур. І ніби й чимало життя побачив... Одним словом, досить звичайний та більш-менш адекватний мен, нехай і номенклатурщик-імперіаліст. Заробляє собі дядько мозолистим язиком партапаратчика "на осетринку, ікорку та ковбаску з плюшкою", ну й нехай. Аби не ліз брудними ногами в національне питання.
Принаймі в любові до "демократів" його аж ніяк не запідозриш. Як і в нехоті до пристосуванства, котре є характерним для всіх "руководящих" номенклатурщиків.
----- offtopic start -----
Я угораю - зараз колишній комсомольський секретар мого універу Стьопа Кубів розривається на шматки у боротьбі за "українську ідею". Був спочатку в лавах "юліного білого братства", а потім вже "прихильників Кролєга", тонко відчуваючи момент. Якби міг, то, болєзний, вступив би у всі існуючі партії та рухи відразу. Нині гнівно виступає проти москалів і за ОУН-УПА! А попутно рулить банком, ага. Бандерівцем став, тіпо... Крутішим за самого Степана Бандеру. Я впевнений, що якби завтра нанопутєн окупував Львів, то на другий день Стьопа зголосився би на губернатора.
O tempora, o more!
----- offtopic end -----
До чого я веду - а до того, що про Віктора Єфімова, гадаю, ніхто не скаже "дебіл, русофоб і взагалі під$рас", Ы? Бо ж дебілів, русофобів та під$расів як мінімум не запрошують до милих дівочому серцю безстрашних лицарів читати лекції, еге ж?
----------------------------------------------
Всі пояснення та "розбори польотів" лектором, звісно, наводяться через призму боротьби інтересів "західна_цивілізація vs Рашка".
Але ж ми не зомбі. Тому візьмемо і під час перегляду/аналізу відеоролика абстрагуємось від формату "західна_цивілізація vs Рашка". А натомість уявимо собі формат, наприклад, "Рашка vs Україна", залишивши абсолютно без змін всю методологію (та увесь framework).
І подивимось що буде.
---------------------------------------------
Відеоролик, як на мене, унікальний. Там багато цікавої інформації є. Наприклад, питання Бога та атеїзму (десь після 78:00 хвилини). Нагадую - лектор конкретний партапаратчик, людина Системи! Атеїстам-матеріалістам - пламєнний прєвєд! :)
Проте в даному дописі я хочу зосередитись лише на двох моментах.

Момент №1
Дивимося/слухаємо шматок відеоролика із 64:50 до 66:20 хвилин.
Цитата звідти:
"Я утверждаю, что управление будущим всегда осуществляется на основе изменений прошлого. Если вы сформировали определенные стереотипы прошлого - у вас гарантированно будет одно будущее. Сформировали их по-другому - у вас гарантированно будущее будет другое... Для того, чтобы увести куда-то, нужно заново переписать всю историю. Чем, собственно, мы и занимаемся последние 10 лет".

Ну і відверто чувак говорить про свій ідеал державного механізму - оруелівський твір "1984" (правда, переплутав назву, сказавши "1994"), де сидить ціле відомство і тупо переписує історію.

Але Віктор Алєксєєвіч тоді, в 2003-му році, мабуть, просто не передбачив, що логічним буде це його одкровення проекстраполювати не лише на 10 років (1993-2003), а й на всю історію царства московського. Яка майже суцільно складається з безперервних переписувань і рихтувань, котрі не витримують перехресної перевірки історичними джерелами не лише інших країн, але часто навіть самої Московії! І не лише у світському, але й у духовному житті (історії Московської патріархії).
Десь щось підтасувати, когось підкупити, шантажувати, пригрозити, вбити, перемішати причини та наслідки, змістити акценти, щось знищити, щось навпаки фрагментарно залишити в архівах, тупо вирвати з історичних документів неугодні сторінки, або вписати свої вигадані факти, возвеличити одні особистості і облити брудом, чи взагалі викреслити інші - і в результаті маємо не історію, а художній роман в жанрі альтернативної історії, котрий має вельми мало спільного з реальною історією.
Найскромніші приклади:
  • Скільки разів переписувалася історія СССР за час існування самого СССР?
  • Скільки разів чистилися архіви від неугодних поточному моменту документів?
  • Скільки разів в бібліотеки та архіви поступали розпорядження вирвати відповідні сторінки, або цілком знищити відповідні документи?
  • Скільки разів кардинально мінялися підручники з історії та "суспільствознавства"?
  • Павлік Морозов (тіпо, рідного батька здав "красним")
  • Зоя Космодем'янська
  • Олександр Матросов
  • сержанти Єгоров та Кантарія (... в мае 1946 года был опубликован Указ о присвоении звания Героя Советского Союза офицерскому и сержантскому составу Вооруженных сил СССР, водрузившему Знамя Победы над рейхстагом. Алексея Береста в списке не было)
  • ...
То що вже говорити про сотні попередніх років...
Саме тому "рускім міром" протягом віків масово підтасовуються документи, виправляються архіви і робляться спроби нав'язати геть усім свою брехню, своїх павліків морозових, свої цінності та свої ідеали. І, навіть будучи пійманими на гарячому, наперсточники від історії абсолютно не ймуть сорому. "А чо? - работа такая".

--------------------- Примітка --------------------
Масово фальшуватись історичні документи почали з прямих наказів Петра I (саме тоді, наприклад, Московія була перейменована на Рассію), котрий видав у 1720 році указ, згідно якого наказав тодішньому київському губернатору Голіцину вилучити з усіх українських монастирів геть усі старовинні грамоти, літописи та книги. І це був уже не перший указ подібного змісту. Бо 4-ма роками раніше за наказом Петра I та під його наглядом фальшували так званий Радзивіллівський літопис.
Віце-чемпіоном з фальшування історії, після СССР звісно, стала Єкатєріна II,  котра спеціально біля себе створила цілу гоп-компанію із німецьких прикуплених істориків та засекретивши практично всі історичні документи, котрі не вписувались у її бачення "рускаго міра". А взагалі фальшуванням історичних документів "балувались" ще за часів Івана III та IV.
----------------------------------------------------

Саме тому я й назвав кілька днів тому в одному закритому мейл-лісті рашинський апарат управління (ага, це номенлатури та верховних правителів стосується) вічним брехуном.

Зокрема, вищенаведена цитата Віктора Єфімова прекрасно пояснює осатанілу ненависть всіх московських правителів, їхньої челяді та рядових "зомбі" до історії визвольних змагань усіх без винятку країн, котрі входять до "зони впливу" московщини: "басмачів", "лісових братів", чеченських моджахедів та інших героїв різноманітних рухів опору на території імперії. А особливо, звісно, України: козаччини, Холодного Яру, гетьманщини 20-го століття, ОУН-УПА, сучасних дисидентів.... Бо забери у чужого народу пам'ять про його героїв, оголоси цих героїв під$расами та ублюдками, нав'яжи йому своє бачення "історії" - і все. Справа зроблена. Народ перетворюється на космополітичну худобу, котра забуває свою історію, рід, звичаї, мову і прекрасно піддається керуванню за допомогою московських "нагайки та пряника".

Момент №2 (приблизно від 66:25 хвилини)
Про роль сформованого світогляду (найвища та найбільш ефективна ступінь глобально-матричного управління).
Цитата (приблизно із 68:41):
"Если вы в мировоззрение [населения] внедрили нечто, то это нечто позволяет управлять этими народами на протяжении столетий и тысячелетий".
Значній частині українців якраз таке "нєчто" московія досить успішно впровадила, перетворивши їх на хахлів без роду-племені та покручів, відвертих ворогів Української нації. І нещадно бореться проти тих, кого не вдається перевербувати / "вшити жука", немов Нео із "Матриці".
Що є цим загадковим "нєчто"? - Відповідь дає пан Єфімов. Це нав'язані цінності/ідеали та змінений т.ч. світогляд, атака на котрий москвинами ведеться віками безперервно і з кожним роком цей натиск лише посилюється. Так що кретиноскопи із рускіми і т. зв. "укрАінскімі" каналами - без сумніву маздай. Як і "кніжкі" відповідної спрямованості та змісту.

Немає коментарів: