субота, 1 квітня 2017 р.

Зміна відношення до влади у військових та мєнтів (не "нациків", і не отсосів авакова)

Нещодавно повернувся з чергового "вояжу" по передовій. Треба було дещо цікаве привезти і встановити одному героїчному підрозділу (Володю, ще і ще раз дякую тобі, друже! І від комбата, і від спеца з РЕР, і від мене!), але заодно набрали купу попутніх вантажів - від людських харчів з імпортними медикаментами і до гуми на Урал. Коротше, наш VW T4 був не те що забитий, а на вибоїнах шкрябав гумою по дугах. Довелося за Чугуєвим дещо розвантажити на нашій волонтерській "точці" (сім'я фермерів, котра з початку війни усім допомагає).

Чисто по "зоні війни" (з-під Волновахи через Мар'їнку, Авдіївку і аж до Щастя Луганської області) за 3 доби накатали 785 км. Всього за виїзд 2920 км.

Вдруге за останніх 2 місяці (вперше - це ще на редуті "блокади торгівлі на крові", але там були не діючі військові, а демобілізовані. Це велика різниця)  побачив (вірніше почув на свої вуха), що військові (навіть з елітних підрозділів!) не соромляться вголос висловлювати своє, м'яко кажучи, незадоволення говнокомандующим, його начштаба і усіма владними вищепосадовцями-совками, відвертими і латентними "кротами". Все люди бачать і все розуміють. І ниточка довго не витримає...

Більше того - я був реально здивований, коли на одному із блок-постів, обшукуючи нас із собакою, половина мєнтовського наряду РАЗОМ ІЗ КОМАНДИРОМ блок-поста (це були колишні ГАЙци-вибєгайци) просила у нас вибачення (казали, що камери стоять і вони не можуть не виконати наказ сраних собакових-аброськіних) і запевняла, що вони ТАКОЖ УКРАЇНЦІ і готові власноруч дерти на молекули "тих підарасів із Києва" (це я реально цитую).

Війна вже далеко не та, що була в 2014-15 роках. За висловом одного із спеців "війна стала пацавата. Фактично не війна, а ХЗ що. Тепер, щоби мені взяти та здати в СБУ сєпараста, то треба мати 5 письмових підтверджень від свідків. Інакше мені тюрма. А які свідки можуть бути коли сєпар передає цілевказання по наших позиціях? Більше того - якщо свідок на суді відмовиться від попередніх свідчень (скаже, що вибили з нього, абощо...) - мені також "турма сідєть"".

Вперше із вуст серйозних людей почув, що "із рядовими сєпарами нам зараз легше було би домовитись, аніж із нинішньою владою. То спочатку би разом кацапів зі всякими захарченками розх.ячили, а потім і банкову з грушевського".

Ситуація таки нагнітається...
Особисто бачу, і знайомі дрібні клєрки в держ. органах підтверджують, що валиться виконавча вертикаль. "Стрємітєльним домкратом". Але, як і при януковичу, "власть сільна как нікагда" :)
Багато вказівок шоколадного підора і жирного базарника-гройсмана на місцях вже тупо ігнорується. І чим далі - тим більше. Місцеві чиновнички рівня ОДА, РДА, обл- та райрад чітко нюхом чують, що вальцманам незабаром кирдик. І потиху стараються:
  1. Активно красти все, що погано лежить.
  2. "Наводити мости" із місцевими бандитами, котрі косять під патріотів. Бо чомусь думають, що бандити - це крутіша сила, аніж громада. Ну-ну... бандити "роздінуть догола" і пошлють нах. Проте кому що доводити... класово близькі, еге ж.

Немає коментарів: